Eesmärk: Selgitada VIII Jõustruktuuride spordimängude parim meeskond ja naiskond jalgpallis.

Aeg ja koht: 30-31.08.2023, Kääriku kunstmurustaadion

Võistluste poolfinaalid ja finaalid peetakse 31. augustil.

Turniiri ajakava lisatakse hiljemalt 01.08.2023.

Osavõtuks registreerumine:
Osalejad registreeritakse asutuse spordikoordinaatori kaudu, kes täidab etteantud vormis tabeli ning laeb selle üles Nextcloud keskkonda, kuhu on loodud iga asutuse jaoks eraldi kaust. Kaustale on ligipääs korraldajatel ja konkreetse asutuse spordikoordinaatoril. Registreerimise viimane kuupäev on 12.06.2023.

Võistkonnas võib olla kuni 10 mängijat.

Mängureeglid:    Mänguaeg kuni 20 minutit (sõltub osavõtvate võistkondade arvust). Väljakul 6+1 mängijat, väravad 2x5m.

Täpsem mängude süsteem selgub pärast eelregistreerimise lõppu.

7. penaltid

Penalti lüüakse 7,5m märgilt. Kollane kaart – mängija eemaldatakse 2 minutiks. Punane kaart – mängija eemaldatakse mängu lõpuni ja ka järgnevas mängus. Võistkond jääb 2 minutiks vähemusse, siis saab platsile asendusmängija.

Mängitakse palliga nr.5.

Korraldamine:        Turniiri viib läbi jalgpalliklubi FC Warrior, peakohtunik on Meelis Kuivits, e-post fcw.warrior@mail.ee, tel.58077144

Võistkondlik arvestus:     Kohapunktid võistlusklasside lõikes jagunevad järgnevalt: I koht 12 punkti, II koht 10 punkti, III koht 8 punkti, IV koht 7 punkti …. 10. ja iga järgnev koht 1 punkt. Punkte antakse kõigile osalenud võistkondadele. Asutustevahelises paremusjärjestuses arvestatakse asutuse parima meeskonna ja naiskonna punktisummat.

Autasustamine:       Iga võistlusklassi kolme parema võistkonna liikmeid autasustatakse medaliga.

Üldiselt:                   Kõik turniiril üleskerkinud ja juhendiga kindlaksmääramata küsimused lahendab võistluse peakohtunik koos võistkondade esindajatega kohapeal.

NB!                            Kõik osavõtjad vastutavad ise oma tervisliku seisundi eest.